ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם ולהתפתח, גם נוף האיומים בעולם אבטחת הסייבר ממשיך לגדול ולהשתנות. אחד ההתפתחויות האחרונות בתחום זה הוא השימוש בבינה מלאכותית (AI) הן בהתקפות סייבר והן בהגנת סייבר. במאמר זה, נחקור את האיומים וההגנות הקשורים ל-AI בתחום אבטחת הסייבר, כמו גם כמה טקטיקות מובילות שארגונים יכולים להשתמש בהן כדי להגן על עצמם.

המרכז הבינלאומי לכנסים הכין לך לקראת וועידת ישראל לסיכוני סייבר, ארגז כלים שיעזור לארגונים להתכונן, למנוע, להגיב, להתעמת ולהתאושש בהצלחה מאיומי סייבר, ניתן לבצע את הצעדים הבאים שיספקו מסגרת מקיפה להגנה מפני סיכוני סייבר ולהבטיח שאתה מוכן להגיב במקרה של תקיפה.

אבטחת סייבר מעולם לא הייתה חשובה יותר. עם ההסתמכות הגוברת על טכנולוגיה, איומי סייבר נעשים מתוחכמים ונפוצים יותר. ההשלכות של מתקפה מוצלחת יכולות להיות הרסניות, להוביל להפסדים כספיים, נזק למוניטין ושיבוש הפעילות העסקית. זאת הסיבה מדוע חיוני להישאר מעודכן ולנקוט צעדים יזומים כדי להגן על הארגון שלך מפני איומי סייבר. לקראת וועידת ישראל לסיכוני סייבר, ביקשנו מהמומחים והמרצים של הכנס, לספק לכם טיפים ולהמליץ על תובנות וחשובות שיסיעו לכם להגן על הארגון מפני התקפות סייבר פוטנציאליות. הינה התוצאה כאן לפינכם.