מרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה ת"א - 07/12/2021

09:00
כיצד להיערך לאירוע סייבר בארגון ואיך לנהל אותו בצורה אופטימלית

אירוע סייבר או תקיפת סייבר, עלולים לשבש את ההתנהלות העסקית, עם פוטנציאל לפגיעה חמורה ומהותית בארגון. אירועי סייבר מחייבים מעורבות ישירה של הנהלת הארגון והיערכות מקדימה.
אבטחת סייבר הפכה בשנים האחרונות לאחד האספקטים היותר המשמעותיים בחיי כל ארגון ממשלתי, ציבורי ופרטי שמערכות המידע שלהם הפכו למטרה להאקרים ולפשעי רשת.
מורכבות האירועים והתחכום ההולך וגובר של התוקפים, מחייבים היערכות ניהולית במגוון רבדים: טכנולוגיים, עסקיים, משפטיים, תדמיתיים ועוד.
עו"ד תמם רחמים, ראש תוכנית MBA במנהל עסקים בהתמחות Cyber Forensics & Security בקריה האקדמית אונו. בהרצאה ייחודית ויישומית כיצד להיערך לאירוע סייבר ואיך לנהל אותו בצורה אופטימלית

מרצים: עו"ד תמם רחמים – שותף במשרד עורכי דין RTCO . מומחה לניהול משברי סייבר, וליטיגציה פלילית בנושאי סייבר, הלבנת הון ופשיעה כלכלית. עומד בראש תוכנית MBA במנהל עסקים בהתמחות Cyber Forensics & Security בקריה האקדמית אונו.
ועו"ד הדס תמם-בן אברהם, סגנית דיקן בפקולטה למנהל עסקים בקריה האקדמית אונו. דוקטורנטית למשפטים, בעלת תואר LLB, LLM במשפטים ותואר MBA במנהל עסקים. בעברה תובעת בכירה ביחידת להב 433. חברה בפורומים שונים בנושאי סייבר. יועצת למשרד עורכי דין RTCO


10:00
ארוחת בוקר קלה ומפגשי נטווקרינג
10:30
כלים ושיטות לאומיים להגנה על ארגונים במשק

במסגרת ההרצאה, יחשוף יובל שיטות וכלים חדשים אותם פיתח מערך הסייבר הלאומי לטובת המשק.
כלים אלו, מאפשרים לכל ארגון לבצע הערכה וניהול סיכונים באמצעות פלטפורמה ייחודית, לצד שיתוף תובנות ומגמות רוחביות במשק אותן מזהה המערך.

מרצה: יובל סיני- רמ"ח הגנה אקטיבית, מרכז הגנה אקטיבית, מערך הסייבר הלאומי

11:15
היערכות וניהול משברי סייבר - תובנות מהשטח

בכל שנה, יש אלפי מתקפות סייבר נגד חברות וארגונים בישראל . על חלק קטן שומעים אבל על הרוב לא. מרבית הארגונים מוכנים באופן חלקי בלבד, ואינם מבינים את השלכות התקיפה על פעילותם. לחלק מההיבטים של המשבר יש אפשרות להתכונן מראש ולמזער נזקים. לכן התגברות התקיפות מחייבת מחויבות ארגונית ומעורבות ממושכת (כגון גיוס כוח אדם מתאים, תרגולת שעת חירום, כוננות וכו׳) ואנשי מקצוע מחוץ לארגון שיסייעו לארגונים להתאושש (ולא רק לסכל) תקיפות. ההרצאה תעסוק באיך אנחנו ב Konfidas מסייעים לתאגידים הגדולים בארץ ובעולם להתכונן לרגע הזה כדי לא להיות מופתעים ולקחים מתוך אירועי סייבר שניהלנו.

מרצה: רם לוי- מייסד ומנכ״ל קונפידס. מרכז וועדת הסייבר של ראש הממשלה לשעבר.

12:15
What if או מה יקרה ביום שהחומה תפרץ?

הקלישאה הצבאית אומרת שקו ההגנה לעולם ייפרץ, ואם כך, אז גם חומות הסייבר בסוף תפרצנה.
וכשזה יקרה, מה שלא יהיה מוכן מראש לא יהיה רלבנטי.
בהרצאה נעסוק בהיערכות ובצעדי המוכנות שהארגון חייב לעשות כבר היום כדי להתכונן ליום שחומות ההגנה תיפרצנה
נתמקד בשאלות העסקיות והניהוליות, כי אירוע סייבר הוא הרבה מעבר לאירוע טכנולוגי
ונראה שאירוע סייבר יכול להיות שונה לגמרי מכל מה שחשבתם עליו עד היום.

מרצה: ניר בראון- שותף וראש חטיבת המשכיות עסקית וחוסן ארגוני בחברת אלמנטס.
מומחה בבניית תוכניות להמשכיות עסקית ולהתמודדות עם מצבי משבר, שירת למעלה מ-30 שנה ביחידה 8200 ובמשרד ראש הממשלה.

13:15
איך מנהלים מו"מ באירועי כופרה

במהלך ההרצאה נסקור אירועי סחיטה כופרה שנוהלו על ידי קריטיקל אימפקט בשנה האחרונה, וניתן דוגמאות בולטות מהאירועים האחרונים. בנוסף נדגיש את המשמעויות והתובנות בהיבטי ניהול מו"מ עם מערכת יריבה ונרחיב אודות ממשקים והשפעות על ציר מו"מ וצירי פעולה נוספים (טכנולוגי, משפטי,ביטוחי וכו').

מרצה: סא"ל (במיל') דורון הדר, מומחה בניהול משברים ובתוכם התמודדות עם מתקפות סייבר רחבות היקף על חברות עסקיות ופיננסיות, מפקד יחידת ניהול המשברים והמו"מ המטכ"לי של צה"ל לשעבר, שותף מייסד של חברת קריטיקל אימפקט

14:00
ארוחת צהריים במסעדת המלון
14:45
האתגר באבטחת המידע נמצא בין המקלדת לכיסא ה CISO

אל תפקיד ה CISO מגיעים אנשי מקצוע מרקעים שונים ויכולות טכנולוגיות וניהוליות שונות. על ה CISO מוטלת האחריות לכהן כמנהל של יחידה עסקית ככל האחרות.
כדי שאבטחת המידע תהיה יעילה ומוצלחת, על ה CISO להיות הגורם המקשר בין שני העולמות. עם הצלחת ה CISO בתפקידו, תבוא ההצלחה הארגונית הכללית בכל האספקטים של אבטחת מידע.

מרצה: מרצה: עו"ד עופר רוזנבלום- מנכ"ל חברת CyTech

15:45
סיום משוער, חלוקת תעודות ושי אישי.