מרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה ת"א - 19/03/2024

09:00
העלות הגבוהה של חוסר מוכנות: מדוע חשובה מוכנות לאירועים

בהרצאה מרתקת זו, יציג עו"ד עופר רוזנבלום, מומחה לדיני תקשורת, אינטרנט וסייבר, איך ומדוע צריך לתעדף מוכנות לאירועים על פני אנשים, תהליכים uטכנולוגיות/
בהסתמך על דיווחים אחרונים, הוא יחשוף כיצד חברות שמשקיעות במוכנות חוסכות מיליונים כאשר נוצרים שיבושים. עם דוגמאות מעניינות ועצות מעשיות, עו"ד רוזנבלום מדגים מדוע מוכנות לאירועים הינה רק נבונה אלא גם רווחית.

מרצה: עו"ד עופר רוזנבלום, מומחה לדיני תקשורת, אינטרנט וסייבר, מנכ"ל חברת CyTech

10:00
ארוחת בוקר קלה ומפגשי נטווקרינג
10:40
מהפכת הבינה המלאכותית באבטחת סייבר: כיצד בינה מלאכותית משנה את המשחק בהגנת סייבר

יוני אלון, סמנכ"ל המחקר של חברת פלטו אלטו נטוורקס, מספק בהרצאה מרתקת וחשובה, מבט מעמיק על התפקיד המתפתח של AI באבטחת סייבר.

בהרצאתו יסביר אלון, כיצד התוקפים נשארים צעד אחד קדימה למרות ההשקעות בהגנה, בטענה שדרוש שינוי מהותי. אלון מתעמק באתגרים, בטכנולוגיות הקיימות וההשפעה העתידית של AI גנרטיבי.
אלון יציג דוגמאות לפוטנציאל הטרנספורמציה של בינה מלאכותית.

בהרצאתו יציע אלון חזון משכנע כיצד בינה מלאכותית יכולה להעצים אבטחה מול איומים יותר ויותר מתוחכמים.

מרצה: יוני אלון, VP Cortex Research Palo Alto Networks

11:15
ניווט במשבר הסייבר: אסטרטגיות מומחים להתאוששות וחוסן

בהרצאה דינמית זו, מומחה אבטחת הסייבר המוביל רפאל פרנקו לשעבר סגן ראש מערך הסייבר הלאומי של ישראל, מספק תובנות חשובות לניהול משברים. ההרצאה תחשוף אסטרטגיות שנבדקו בקרב לשחזור אירועי סייבר. בהתעמקות במתודולוגיה של "תוכנית B" לחוסן, ההרצאה תספק כיתת אמן בתגובה למשבר.
מפיצוח מערכות שנפגעו ועד לניהול מחזיקי עניין, ההרצאה תחלוק לקחים שהושגו ותסייע למזער הפרעות ונזקים.

ההרצאה תכלול תיאורי מקרה מרתקים ועצות מעשיות, ותצייד את המשתתפים בתוכנית מומחה להתנהלות בסערה של מתקפות סייבר.

מרצה: רפאל פרנקו, מייסד codeblue ולשעבר סגן ראש מערך הסייבר הלאומי.
רפאל מומחה בעולם הסייבר וניהל כמה מהמשברים הגדולים בארץ ובעולם.

12:15
דרוש google translate מסייבר לשפת הביזנס: סייבר מנקודת המבט של נושאי המשרה

מומחה אבטחת הסייבר יובל שגב מעניק למנהלים ולחברי דירקטוריון מדריך נגיש לניהול סיכוני סייבר.

הסייבר נוכח באופן קבוע בישיבות הדירקטוריון בחברות רבות והוא כבר לא נחלת אנשי מערכות המידע ואבטחת המידע בלבד, מה המשמעות של שינוי זה על תפקידם של בעלי המקצוע, ומהן השאלות והדגשים שחשוב לנושאי המשרה הבכירים להכיר ולשאול.

ההרצאה תחשוף את ההשפעה של סיכוני הסייבר על תפעול, כספים ואסטרטגיה. ותצייד את המשתתפים בכלים שיאפשרו להם להעריך איומים והשקעות, לקבל החלטות מושכלות יותר ולהוביל את אסטרטגיות הסייבר של הארגונים שלהם

מרצה: יובל שגב- ראש פורום הסייבר באיגוד הדירקטוריונים

13:00
ניווט בנוף הרגולטורי של AI: אסטרטגיות להסתגלות ארגונית

כאשר מדינות עוברות להסדיר פיתוח ושימוש בינה מלאכותית אתית, גם ארגונים חייבים להסתגל לכך. עו"ד חופית וסרמן רוזן מומחית משפטית לסיכוני סייבר, מספקת למובילי טכנולוגיה מדריך חשוב ובלעדי לחקיקה המתהווה עם התמקדות בהפחתת סיכונים משפטיים.

עו"ד וסרמן רוזן סוקרת תקנות מפתח באיחוד האירופי, בארה"ב ומחוצה לה. ההרצאה תדגיש את ההשלכות על תפקידי הטכנולוגיה ותציע פתרונות להקדים את עקומת הרגולציה. מעדכון תהליכים ועד ליישור ערכים, ההרצאה תחלוק שיטות עבודה מומלצות להתאמה ארגונית.

המשתתפים יקבלו תובנות לגבי עיצוב מערכות AI בצורה אחראית ככל שהרגולציה מתפתחת. עם מקרים מהעולם האמיתי ועצות מעשיות, עו"ד רוזן מעצימה ארגונים כיצד להתכונן לעידן החדש של פיקוח על AI.

מרצה: עו"ד חופית וסרמן רוזן, דוקטורנטית במשפטים ובינה מלאכותית אוניברסיטת תל אביב, מחלקת משפט וטכנולוגיה בפירמת עוה"ד AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'
עו"ד חופית וסרמן רוזן עוסקת ברגולציה ובהיבטים האתיים והחוקיים של השימוש, הפיתוח וההטמעה של מערכות בינה מלאכותית בתחומים שונים.

13:45
ארוחת צהריים במסעדת המלון
14:30
הכנה לאופק איומי הסייבר: סיכונים מתעוררים בעידן הבינה המלאכותית

ככל שהבינה המלאכותית מתקדמת, כך גם הטקטיקות של יריבי הסייבר מתקדמים. בתדרוך חיוני זה, נציג ממערכת הסייבר הלאומית של ישראל יציג את הסכנות המתעוררות שארגונים צריכים להיערך אליהם.

עם תובנות ייחודיות מהחזית, הם מתארים איומים מתוחכמים באופק המאפשרים AI, למידת מכונה וטכנולוגיות אחרות. המשתתפים ילמדו כיצד לצפות ולהגן מפני סיכוני סייבר מהדור הבא, מהנדסה חברתית מותאמת ועד להתקפות אוטומטיות ניתנות להתאמה.

בהסתמך על המומחיות המיוחדת של ה-NCS, הרצאה זו מספקת אסטרטגיות מעשיות למנהיגי אבטחה לשתף פעולה עם מחזיקי עניין ולבנות חוסן מול איומי הסייבר של המחר.

מרצה: מערך הסייבר הלאומי של ישראל

15:00
אימוץ חשיבה התקפית: אסטרטגיות סייבר פרואקטיביות כדי למזער התקפות

מומחה אבטחת סייבר תומר בר מספק מבט נוקב על האופן שבו ארגונים יכולים להתפתח מעבר להגנה ריאקציונית כדי למזער מתקפות באופן יזום.

בהסתמך על עשרות שנות ניסיון בהובלת צוותי מחקר מובחרים, בר מציג את הטענה המשכנעת לאימוץ גישה התקפית. הוא מתאר אסטרטגיות ספציפיות, המבוססות על מחקר פגיעות והנדסה לאחור, ששמה את המגינים על הרגל הקדמית. מחשיפת נקודות תורפה פוטנציאליות בפני יריבים, ועד להקשחת מערכות מונעות, בר מעצים את המשתתפים עם מפת דרכים לאבטחת סייבר יעילה יותר.

מרצה: תומר בר, מומחה לפגיעות סייבר והנדסה לאחור, סמנכ"ל מחקר בחברת סייפבריצ, בעל 20 שנות ניסיון. בעבר הוא ניהל קבוצות מחקר עבור ממשלת ישראל ולאחר מכן הוביל את קבוצת מחקר עבור Palo Alto Networks. תומר הוא מרצה קבוע בכנסים גלובליים והציג בכל השנים האחרונות ב-DEFCON ו-BLACK HAT USA.

15:45
סיום משוער, חלוקת תעודות ושי אישי