ברוכים הבאים לוועידת ישראל לסיכוני סייבר

חוסן סייבר מגן לעתיד: כנס מנהלים image
"בעידן הדיגיטלי, הנכס הגדול ביותר והאיום הגדול ביותר שלנו הוא לרוב אותו הדבר: מידע".

ככל שאיומי הסייבר מתרבים, ארגונים חייבים לחזק בדריכות את עמדות האבטחה שלהם. וועידת ישראל לסיכוני סייבר, מספקת הזדמנות מצוינת ללמוד אסטרטגיות מתקדמות לחיזוק האבטחה ממומחים בעלי שם.

ועידת ישראל לסיכוני סייבר, מציידת את המשתתפים באסטרטגיות מתקדמות לאבטחת נכסים קריטיים. באמצעות תובנות מוכחות המובילות כיום את התעשייה, הוועידה תחשוף את האיומים האחרונים, ואת ההגנות והטקטיקות היזומות להקשחת ההגנות.

הכנס מיועד לכל מנהלי הארגון ולא רק לאנשי הטכנולוגיה!

בואו להשיג מידע וידע על טכנולוגיות מתפתחות כמו AI שמציגות סיכונים והזדמנויות חדשות באבטחת סייבר. הדוברים בוועידה זו יציגו כלים עדכניים ישר מהחזית של העזרה שניתנה לחברות גדולות לנווט אירועי משבר ולשמור על חוסן. המשתתפים יצאו מצוידים ביידע סייבר מתקדם ובשיטות עבודה מומלצות ליישום.

הוועידה תיערך ביום ג': 19/03/24
מרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב

דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם, ובנוסף הנחה מיוחדת לנרשמים נוספים מאותו הארגון!

אירוח הכנס כולל: תיק ועידה, מצגות נבחרות של ההרצאות, ארוחת בוקר מלאה במסעדת המלון, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי, תעודה, מפגשי נטוורקינג ועוד 


הוועידה נטולת חסויות או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

הצטרפו לדיון עם שחקני תעשייה, מרצים ומומחי אבטחת סייבר מובילים

לרישום מקוון - הקליקו כאן


להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן

קהל יעד
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, חברי דירקטוריון, מנהלי CTO, CIO, CISO, CDO, MDs, GMs, IT, מנתחי נתונים בתחום אבטחת מידע בסייבר, אדריכלי נתונים, מודיעין עסקי, מנהלי המשכיות עסקית וחירום, מנהלי יחידות מחשוב ומערכות מידע, מבקרי מערכות מידע ממוחשבות, מנהלי ביטחון, מנהלי כספים וכל מי שהגנה על תשתיות קריטיות ונכסי מידע בארגון הם חלק מתחום אחריותו.המרכז הבינלאומי לכנסים מזמין את כל מי שהגנה על תשתיות קריטיות ונכסי מידע בארגון הם חלק מתחום אחריותו לכנס חשוב זה ולהתעדכן בנושא כמו גם לקבל תשובות לשאלות מציקות.

בואו לקבל הדרכה הכרחית לבניית אסטרטגיות סייבר חזקות המותאמות לארגון שלכם. כנס זה מכנס את המוחות המובילים באבטחת הסייבר הישראלית לחקירה סוחפת של נוף האיומים המתפתח.

הוועידה מספקת מפגשים מעשיים לבניית אסטרטגיות סייבר חזקות בין אנשים, תהליכים וטכנולוגיה. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לאבטח את הנכסים הקריטיים שלכם ולפתח מיומנויות חיוניות לחוסן הסייבר.


ברוכים הבאים לוועידת ישראל לסיכוני סייבר 2024!


לרישום מקוון - הקליקו כאן


להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן

ארגונים חייבים להעצים את מנהיגי אבטחת הסייבר שלהם בלימוד מתמשך כדי להתאים את עצמם לקצב האיומים המתפתח. כנסים כמו וועידת ישראל לסיכוני סייבר, מספקים הזדמנויות הכרחיות לצייד את אנשי המקצוע הללו עם הידע והקשרים העדכניים ביותר לחיזוק ההגנות.

שלחו את מקבלי החלטות המרכזיים באסטרטגיית סייבר שלכם, כדי שיוכלו להשתלב במפגשים בהובלת מומחים בעלי שם בקצה המדמם של האבטחה.

המשתתפים יקבלו גישה לתובנות בלעדיות, מקצועניות ומערכות יחסים בתוך קהילת אבטחת המידע, כך שיוכלו לחזור לארגון חמושים בערכת כלים מורחבת.

השקעה בפיתוח הגנת סייבר באמצעות כנסים מובילים מניבה תשואות בחוסן מוסדי חזק יותר. כאשר ההימור גבוה, ידע הוא כוח - האירוע הזה מספק את שניהם.למנהלי ארגונים יש כעת שתי אפשרויות לבחון; הם יכולים להכשיר מחדש את עובדיהם כך שהם יידעו כיצד לנווט את אבטחת הסייבר באקלים של אי ודאות, או להכין את עצמם "להתמודד עם ההשלכות על כך שהם לא עושים זאת".
 • העלות הגבוהה של חוסר מוכנות: מדוע חשובה מוכנות לאירועים
 • מהפכת הבינה המלאכותית באבטחת סייבר: כיצד בינה מלאכותית משנה את המשחק בהגנת סייבר
 • ניווט במשברי סייבר: אסטרטגיות מומחים להתאוששות וחוסן
 • חשיפת המסתורין סביב הסייבר: מדריך מעשי למקבלי החלטות לניווט נכון של סיכוני סייבר
 • ניווט בנוף הרגולטורי של AI: אסטרטגיות להסתגלות ארגונית
 • הכנה לאופק איום הסייבר: סיכונים מתעוררים בעידן הבינה המלאכותית
 • אימוץ חשיבה התקפית: אסטרטגיות סייבר פרואקטיביות כדי למזער התקפות
 


הכנס ריכז את מיטב המומחים וברי הסמכא בתחום: 

 • רפאל פרנקו, מומחה בעולם הסייבר, מייסד codeblue ולשעבר סגן ראש מערך הסייבר הלאומי
 • יוני אלון, VP Cortex Research Palo Alto Networks
 • תומר בר, מומחה לפגיעות סייבר והנדסה לאחור, סמנכ"ל מחקר בחברת סייפבריצ
 • עו"ד חופית וסרמן רוזן, דוקטורנטית במשפטים ובינה מלאכותית אוניברסיטת תל אביב, מחלקת משפט וטכנולוגיה בפירמת עוה"ד AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'
 • יובל שגב, ראש פורום הסייבר באיגוד הדירקטוריונים 
 • עו"ד עופר רוזנבלום, מומחה לדיני תקשורת, אינטרנט וסייבר, מנכ"ל חברת CyTech
 • מומחה מערך הסייבר הלאומי של ישראל

לרישום מקוון - הקליקו כאן


להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן


10 תובנות חשובות שחייבים לאמץ כדי להתגונן מפני איומי סייבר!

אבטחת סייבר מעולם לא הייתה חשובה יותר. עם ההסתמכות הגוברת על טכנולוגיה, איומי סייבר נעשים מתוחכמים ונפוצים יותר. ההשלכות של מתקפה מוצלחת יכולה להיות הרסניות, להוביל להפסדים כספיים, נזק למוניטין ושיבוש הפעילות העסקית. זאת הסיבה מדוע חיוני להישאר מעודכן ולנקוט צעדים יזומים כדי להגן על הארגון שלך מפני איומי סייבר.
לקראת וועידת ישראל לסיכוני סייבר, ביקשנו מהמומחים והמרצים, לספק לכם טיפים ולהמליץ על תובנות חשובות שיסיעו לכם להגן על הארגון מפני התקפות סייבר פוטנציאליות. הינה התוצאה כאן לפינכם.

מארק אליוט צוקרברג, יזם אינטרנט יהודי-אמריקאי. ממייסדי הרשת החברתית הפופולרית "פייסבוק"

"הסיכון הגדול ביותר הוא לא לקחת שום סיכון... בעולם שמשתנה ממש מהר, האסטרטגיה היחידה שמובטחת להיכשל היא לא לקחת סיכונים". - מארק צוקרברג