ברוכים הבאים לוועידת ישראל לסיכוני סייבר

חוסן סייבר מגן לעתיד: כנס מנהלים image
בעידן של התפתחויות טכנולוגיות מהירות ואיומי סייבר מתעצמים ארגונים חייבים לתחזק את עמדות ההגנה שלהם. כנס חשוב זה מקנה לכם, הזדמנות ייחודית ללמוד אסטרטגיות מתקדמות לאבטחת סייבר ממיטב המומחים.

הכנס ידגיש את האתגרים והפוטנציאל העצום הטמון בבינה מלאכותית (AI) בתחום הסייבר. מאז מלחמת חרבות ברזל, אנו עדים לעלייה משמעותית בשימוש ב-AI הן להתקפה והן להגנה בסייבר. ועידה זו תחשוף את ההתפתחויות האחרונות ב-AI ובאיומים מתעוררים, ותצייד אתכם בטקטיקות מתקדמות להגנת סייבר.

דוברים בעלי מוניטין יספקו תובנות חיוניות מהזירה, יעניקו כלים מעשיים לניהול משברי סייבר, וידונו בהשלכות הרגולטוריות וההזדמנויות של טכנולוגיות AI מתקדמות.

הכנס מיועד לכל מנהלי הארגון ולא רק לאנשי הטכנולוגיה!
הכנס פונה לכל הדרגים - ממנכ"לים ודירקטורים ועד למומחי IT וניתוח נתונים. באמצעות מפגשים ייעודיים המונחים על ידי מומחים, המשתתפים ירכשו תובנות חדשניות, מיומנויות חיוניות וקשרים איתנים בקהילת אבטחת המידע.

הצטרפו אלינו לוועידת ישראל להגנת סייבר, כדי לחזק את האסטרטגיה שלכם בהתמודדות עם האיומים המתפתחים בעידן ה-AI כדי שתוכלו להגן טוב יותר על הנכסים החיוניים שלכם.

ההשקעה בפיתוח יכולות הגנת סייבר באמצעות כנס זה תניב תשואה של חוסן ארגוני משופר.

הוועידה תיערך ביום ג': 21/05/24
מרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב

דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם, ובנוסף הנחה מיוחדת לנרשמים נוספים מאותו הארגון!

ההשתתפות בכנס כוללת תיק ועידה, חומר מקצועי ומצגות, ארוחות שף (בוקר וצהרים) במסעדת המלון, אספרסו בר, הפסקות נטוורקינג עם עמיתים מארגונים מובילים, שי אישי, תעודה מהודרת ועוד. 


הוועידה נטולת חסויות או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!
הצטרפו לדיון עם שחקני תעשייה, מרצים ומומחי אבטחת סייבר מובילים
לרישום מקוון - הקליקו כאן


להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן

קהל יעד
הכנס מיועד לדירקטורים, למנכ"לים, סמנכ"לים, חברי דירקטוריון, מנהלי CTO, CIO, CISO, CDO, MDs, GMs, IT, מנתחי נתונים בתחום אבטחת מידע בסייבר, אדריכלי נתונים, מודיעין עסקי, מנהלי המשכיות עסקית וחירום, מנהלי יחידות מחשוב ומערכות מידע, מבקרי מערכות מידע , מנהלי ביטחון, מנהלי תפעול, מנהלי כספים וכל מי שהגנה על תשתיות קריטיות ונכסי מידע בארגון הם חלק מתחום אחריותו.המרכז הבינלאומי לכנסים מזמין את כל מי שהגנה על תשתיות קריטיות ונכסי מידע בארגון הם חלק מתחום אחריותו לכנס חשוב זה ולהתעדכן בנושא כמו גם לקבל תשובות לשאלות מציקות.

בואו לקבל הדרכה הכרחית לבניית אסטרטגיות סייבר חזקות המותאמות לארגון שלכם. כנס זה מכנס את המוחות המובילים באבטחת הסייבר הישראלית לחקירה סוחפת של נוף האיומים המתפתח.

הוועידה מספקת מפגשים מעשיים לבניית אסטרטגיות סייבר חזקות בין אנשים, תהליכים וטכנולוגיה. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לאבטח את הנכסים הקריטיים שלכם ולפתח מיומנויות חיוניות לחוסן הסייבר.


לרישום מקוון - הקליקו כאן


להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן

ארגונים חייבים להעצים את מנהיגי אבטחת הסייבר שלהם בלימוד מתמשך כדי להתאים את עצמם לקצב האיומים המתפתח. כנסים כמו וועידת ישראל לסיכוני סייבר, מספקים הזדמנויות הכרחיות לצייד את אנשי המקצוע הללו עם הידע והקשרים העדכניים ביותר לחיזוק ההגנות.

שלחו את מקבלי החלטות המרכזיים באסטרטגיית הסייבר שלכם, כדי שיוכלו להשתלב במפגשים בהובלת מומחים בעלי שם בקצה המדמם של האבטחה.

המשתתפים יקבלו גישה לתובנות בלעדיות, מקצועניות ומערכות יחסים בתוך קהילת אבטחת המידע, כך שתוכלו לחזור לארגון חמושים בערכת כלים מורחבת.

השקעה בפיתוח הגנת סייבר באמצעות כנסים מובילים מניבה תשואות בחוסן מוסדי חזק יותר. כאשר ההימור גבוה, ידע הוא כוח - האירוע הזה מספק את שניהם.למנהלי ארגונים יש כעת שתי אפשרויות לבחון; הם יכולים להכשיר מחדש את עובדיהם כך שהם יידעו כיצד לנווט את אבטחת הסייבר באקלים של אי ודאות, או להכין את עצמם "להתמודד עם ההשלכות על כך שהם לא עושים זאת".
 • סייבר בארץ ובעולם: זירה דינמית והתפתחויות רגולטוריות- סל כלים להנהלה ולדירקטוריון 
 • איך ניתן למזער את מתקפות הכופרה על ידי סגירת פרצות ברשת הארגונית
 • ניווט במשברי סייבר: אסטרטגיות מומחים להתאוששות וחוסן
 • דרוש Google translate מסייבר לשפת הביזנס: סייבר מנקודת המבט של נושאי המשרה
 • הכנה לאופק איומי הסייבר: איך ניתן לשתף פעולה עם מערך הסייבר הלאומי מול האיומים בראי "חרבות ברזל"
 • How To Make Technologies Speak The Language of The Business
 


הכנס ריכז את מיטב המומחים וברי הסמכא בתחום: 

 • רפאל פרנקו, מומחה בעולם הסייבר, מייסד codeblue ולשעבר סגן ראש מערך הסייבר הלאומי
 • עו"ד ורד זליכה, שותפה וראשת תחום סייבר ו-AI במשרד ליפא מאיר ושות', בעברה היועצת המשפטית לתחום הסייבר בצה"ל
 • טל קולנדר, מומחית אבטחת סייבר, מנכ"לית ומייסדת שותפה של חברת Gytpol
 • יובל שגב, ראש פורום הסייבר באיגוד הדירקטוריונים 
 • עו"ד שיר שושני כץ, מנהלת מחלקת משפט וטכנולוגיה פירמת עוה"ד AYR, בעברה עבדה ברשות להגנת הפרטיות במשרד המשפטים
 • עו"ד עופר רוזנבלום, מומחה לדיני תקשורת, אינטרנט וסייבר, מנכ"ל חברת CyTech
 • עמנואל רוזנבליט, ראש מרכז הממשקים האופרטיביים , CERT IL, מערך הסייבר הלאומי 

לרישום מקוון - הקליקו כאן


להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן


10 תובנות חשובות שחייבים לאמץ כדי להתגונן מפני איומי סייבר!

אבטחת סייבר מעולם לא הייתה חשובה יותר. עם ההסתמכות הגוברת על טכנולוגיה, איומי סייבר נעשים מתוחכמים ונפוצים יותר. ההשלכות של מתקפה מוצלחת יכולה להיות הרסניות, להוביל להפסדים כספיים, נזק למוניטין ושיבוש הפעילות העסקית. זאת הסיבה מדוע חיוני להישאר מעודכן ולנקוט צעדים יזומים כדי להגן על הארגון שלך מפני איומי סייבר.
לקראת וועידת ישראל לסיכוני סייבר, ביקשנו מהמומחים והמרצים, לספק לכם טיפים ולהמליץ על תובנות חשובות שיסיעו לכם להגן על הארגון מפני התקפות סייבר פוטנציאליות. הינה התוצאה כאן לפינכם.

מארק אליוט צוקרברג, יזם אינטרנט יהודי-אמריקאי. ממייסדי הרשת החברתית הפופולרית "פייסבוק"

"הסיכון הגדול ביותר הוא לא לקחת שום סיכון... בעולם שמשתנה ממש מהר, האסטרטגיה היחידה שמובטחת להיכשל היא לא לקחת סיכונים". - מארק צוקרברג