וועידת ישראל לסיכוני סייבר


בואו לשמוע על הסיכונים, החשיפה והפעולות שבהן מומלץ למנהלים לנקוט כדי לצמצם סיכונים ופגיעות סייבר

וועידת ישראל לסיכוני סייבר
הבנת התמונה הגדולה סביב אבטחת סייבר יכולה לסייע לארגונים להישאר ערניים, להיות זהירים ולהתכונן לאיומי סייבר רציניים, ברמה אסטרטגית.

מטרת וועידת ישראל לסיכוני סייבר הנערכת זו השנה ה-3, היא לספק תובנות ומידע חיוני להקמה, שמירה ושיפור אבטחת המידע בארגון, הגנה מפני איומים היברידיים והגנה על תשתיות קריטיות בחברות ובמוסדות.

המרכז הבינלאומי לכנסים ריכז בוועידה אחת סגל מרצים ומומחים מהשורה הראשונה בתחום הגנת הסייבר בישראל, שיציידו את המשתתפים במידע וכלים שיכולים למנוע, לאתר ולהתגונן מפני מתקפות סייבר ולהקל על ההשלכות של מתקפות אלו אחרי שהם קורות.

הוועידה תיערך ביום ג': 07/12/2021
במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב

הכנס ייערך כאירוע חי ובבטיחות מרבית בהתאם לכללי התו הירוק.

הוועידה נטולה חסויות או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!
הוועידה כוללת: תוכנית מקצועית ועשירה בחווית למידה יוצאת דופן, תיק ועידה, ארוחת בוקר במסעדת המלון, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי, תעודה ועוד

דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם - הירשמו עכשיו!קופן הנחה בשווי 127 ש"ח להרשמים דרך LinkedIn
הקליקו קוד קופון 715481HN במעמד ההזמנה וקבלו הנחה מיידית! 


אירוע סייבר או תקיפת סייבר, עלולים לשבש את ההתנהלות העסקית, עם פוטנציאל לפגיעה חמורה ומהותית בארגון. אירועי סייבר מחייבים מעורבות ישירה של הנהלת הארגון והיערכות מקדימה.

אבטחת סייבר הפכה בשנים האחרונות לאחד האספקטים היותר משמעותיים בחיי כל ארגון ממשלתי, ציבורי ופרטי שמערכות המידע שלהם הפכו למטרה להאקרים ולפשעי רשת.

מורכבות האירועים והתחכום ההולך וגובר של התוקפים, מחייבים היערכות ניהולית במגוון רבדים: טכנולוגיים, עסקיים, משפטיים, תדמיתיים ועוד.

למנהלי ארגונים יש כעת שתי אפשרויות לבחון; הם יכולים להכשיר מחדש את עובדיהם כך שהם יידעו כיצד לנווט את אבטחת הסייבר באקלים של אי ודאות, או להכין את עצמם "להתמודד עם ההשלכות על כך שהם לא עושים זאת".


  • בואו לשמוע איך לבצע הערכת סיכונים בכלים ושיטות שהמדינה מעמידה לכם בחינם.
  • בואו לקבל כלים ופתרונות אופרטיביים לבניית מערך הגנת סייבר שלכם!
  • בואו לקיים פגישות ונטוורקינג עם מנהלי מערכות מידע וסייבר מובילים
  • הוועידה תדון בתובנות ומגמות רוחביות לצד דרישות רגולטוריות מחייבות
  • הוועידה תכלול הרצאת מומחה על איך מנהלים משא ומתן באירועי כופרה 

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.


קהל יעד
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי CTO, CIO, CISO, CDO, MDs, GMs, IT, מנתחי נתונים בתחום אבטחת מידע בסייבר, אדריכלי נתונים, מודיעין עסקי, מנהלי המשכיות עסקית וחירום, מנהלי יחידות מחשוב ומערכות מידע, מנהלי ביטחון, מנהלי כספים וכל מי שהגנה על תשתיות קריטיות ונכסי מידע בארגון הם חלק מתחום אחריותו.


לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן