הנחיות למעסיקים ולמנהלי HR


כל מה שמעסיקים צריכים לדעת

הנחיות למעסיקים ולמנהלי HR
ההשפעות העקיפות של הנגיף (או כל מגיפה, לצורך העניין) מורכבות וקשות הרבה יותר לניתוח. לפיכך, ארגונים צריכים לחקור את ההשפעות הפוטנציאליות על שרשרות האספקה, על העובדים, על הספקים, על הלקוחות ועל תפקוד הארגון ולהבטיח המשכיות עסקית.

לטובת הקיימות וההמשכיות העסקית, על ארגונים להכין אסטרטגיה שתצמצם את ההשפעה של המגיפה על יכולתם לתפקד. יש לזכור כי מגיפות נפרשות בדרכים בלתי צפויות, ותכנון נכון הוא חיוני בכדי להבטיח שאתם מוכנים.
תוכנית המשכית עסקית שהוכנה היטב, חשובה במיוחד כאשר היא פועלת בנסיבות חריגות כמו זו של התפרצות מגפת הקורונה.

חיוני כי המעסיקים ינקטו את הצעדים הנדרשים כדי להגן על עובדים במצבים בהם הם עלולים להיות בסיכון ולספק הדרכה ומשאבים להגה על מפני מחלה זיהומית כדוגמת ווירוס הקורונה.

הכנס יציג תוכנית תגובה למניעת התפרצות אפשרית של המגפה בישראל, הכנס ישיב בעזרת מומחים על תשובות בוערות, יפרט את ההשלכות מפעולות ניהוליות שנעשו או שלא לא נענשו למניעת ההתפרצות בתוך הארגון או המפעל ומתן הגנה שעל המעסיק להעניק לעובדיו וישיב על שאלות כגון:
האם עובדים יכולים לסרב לנסיעת עבודה במזרח הרחוק?
האם לעובדים זכות יוצאת דופן לעבוד מהבית?
האם מעסיק יכול לאסור שימוש במסכות פנים?
אילו חובות נוספות יש למעסיקים?
האם המעסיק יכול לבקש מידע ולשלוח עובד הביתה כאמצעי זהירות?
האם העובדים זכאים להמשיך ולקבל שכר במקרה של הסגר?

הכנס ריכז עבור מעסיקים, מובילי משאבי אנוש, מנהלים תפעוליים ואחרים, סגל מרצים ומומחים מקצועיים במגוון תחומים, למתן הסברים, המלצות והנחיות להתמודדות עם סכנת ההתפרצות של וירוס הקורונה (קוביד- 19), במקומות עבודה.

הבטיחו את השתתפות נציגים רלוונטיים מארגונכם, הירשמו עכשיו (מספר המקומות מוגבל)