הוועידה ההיברידית של ישראל לאיומי סייבר 


בואו לשמוע איך להגביר את מודעות העובדים לזיהוי ומניעה של התקפות סייבר ולקבל כלים אופרטיביים לצמצום סיכונים ופגיעות סייבר תשתיות קריטיות ונכסי המידע של הארגון

הוועידה ההיברידית של ישראל לאיומי סייבר 
מועד הוועידה: 23/2/2021 

הוועידה הפרונטלית תערך במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב
הוועידה המקוונת תשודר בשידור ישיר ותאפשר למשתתפים להציג שאלות למומחים 

הכנס הפרונטלי מוגבל במספר המשתתפים - מהרו להירשם! 

הכנס ייערך בהתאם להנחיות משרד הבריאות.ממשלת ישראל משקיעה רבות בבניית עמידות הסייבר של ישראל תוך הגנה על תשתיות קריטיות ונכסי מידע. וועידת ישראל להגנת סייבר נועדה להציג לכל נושאי התפקידים הרלוונטיים בארגונים השונים את הפגיעות הפוטנציאלית להתקפות סייבר בחסות מגפת הקורונה לצד כלים ופתרונות להגנה, מניעה ותיקון מערכות מפני מתקפות סייבר זדוניות בחסות מגפת הקורונה ובכלל.

התקפות הסייבר המתוקשרות ובכלל זה ההתקפות האחרונות על חברת הביטוח שירביט, התעשייה האווירית, תאגיד השידור כאן ואחרים , מחייבים את מנהלי הארגונים ונושאי התפקיד הרלוונטיים לתשומת לב מיוחדת וחיזוק ההגנה על תשתיות קריטיות ומערכות מידע בארגון. גם הרשות להגנת הפרטיות פרסמה דגשים לאבטחת מידע והמלצות בעקבות אירוע הסייבר והפגיעה בהגנת הפרטיות והמידע בהתקפות הסייבר האחרונות.

לסגל המרצים: הקליקו כאן

וועידת ישראל להגנת סייבר נועדה לסייע לארגונים לחזק את יכולות הסייבר, החוסן הדיגיטלי ואבטחת המידע שלהם בדגש על ניתוחי מקרים מהתקפות הסייבר והאירועים האחרונים נגד ארגונים בארץ, ותציג בעזרת מומחים, כלים ופתרונות לניהול מערך הגנה יעיל וישים בתחום מורכב זה ובכלל זה דרישות רגולטוריות מחייבות

הוועידה תדון בנושאים החמים שעל הפרק ובכלל זה אבטחת סייבר על מערכות תעשייה ותשתית, ותציג תובנות עצמאיות של מומחים מובילים בנושא פוטנציאל איומי הסייבר ומדרג ההגנות בתחום.
הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.

לתוכנית הוועידה: הקליקו כאן


קהל יעד
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי CTO, CIO, CISO, CDO, MDs, GMs, IT, מנתחי נתונים בתחום אבטחת מידע בסייבר, אדריכלי נתונים, מודיעין עסקי, מנהלי המשכיות עסקית וחירום, מנהלי יחידות מחשוב ומערכות מידע, מנהלי ביטחון, מנהלי כספים וכל מי שהגנה על תשתיות קריטיות ונכסי מידע בארגון הם חלק מתחום אחריותו.


לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן