הגנה על התשתיות ונכסי המידע הקריטיים של הארגון


בואו לשמוע על הסיכונים, החשיפה והפעולות שבהן מומלץ למנהלים לנקוט כדי לצמצם סיכונים ופגיעות סייבר

הגנה על התשתיות ונכסי המידע הקריטיים של הארגון
ממשלת ישראל משקיעה רבות בבניית עמידות הסייבר של ישראל תוך הגנה על תשתיות קריטיות ונכסי מידע. וועידת ישראל להגנת סייבר נועדה להציג לכל נושאי התפקידים הרלוונטיים בארגונים השונים את הפגיעות הפוטנציאלית להתקפות סייבר בחסות מגפת הקורונה לצד כלים ופתרונות להגנה, מניעה ותיקון מערכות מפני מתקפות סייבר זדוניות בחסות מגפת הקורונה ובכלל.

התקפות הסייבר המתוקשרות ובכלל זה ההתקפות האחרונות על ארגונים, מוסדות וחברות עסקיות, מחייבים את מנהלי הארגונים ונושאי התפקיד הרלוונטיים לתשומת לב מיוחדת וחיזוק ההגנה על תשתיות קריטיות ומערכות מידע בארגון.

מערך הסייבר הלאומי, הכין תרחישים להתקפות סייבר הצפויות על המשק. דו"ח שפרסם מערך הסייבר הלאומי, מגלה כי "כמעט כל המתקפות שבוצעו בישראל היו יכולות להימנע אילו הייתה הקפדה רבה יותר על כללים בסיסיים".
יובל סיני- ראש תחום בכיר מתודולוגיה במערך הסייבר הלאומי, יציג בכנס את תוכנית הגנה מכוונות איומים (Threat-Informed Defense) בראי תורת ההגנה בסייבר לארגון 2.0

מועד הוועידה: יום ג' - 01/06/21
הוועידה הפרונטלית תערך במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב

הכנס כולל: תוכנית מקצועית ועשירה, תיק ועידה, ארוחת בוקר במסעדת המלון, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי, תעודה ועוד

וועידת ישראל להגנת סייבר נועדה לסייע לארגונים לחזק את יכולות הסייבר, החוסן הדיגיטלי ואבטחת המידע שלהם בדגש על ניתוחי מקרים מהתקפות הסייבר והאירועים האחרונים נגד ארגונים בארץ, ותציג בעזרת מומחים, כלים ופתרונות לניהול מערך הגנה יעיל וישים בתחום מורכב זה ובכלל זה דרישות רגולטוריות מחייבות.

  • בואו לשמוע איך לבצע הערכת סיכונים בכלים ושיטות שהמדינה מעמידה לכם בחינם.
  • בואו לקבל כלים ופתרונות אופרטיביים לבניית מערך הגנת סייבר שלכם!
  • בואו לקיים פגישות ונטוורקינג עם מנהלי מערכות מידע וסייבר מובילים
  • הוועידה תדון בתובנות ומגמות רוחביות לצד דרישות רגולטוריות מחייבות
  • הוועידה תכלול הרצאת מומחה על איך מנהלים משא ומתן באירועי כופרה 

הוועידה תדון בנושאים החמים שעל הפרק ובכלל זה אבטחת סייבר על מערכות תעשייה ותשתית, ותציג תובנות עצמאיות של מומחים מובילים בנושא פוטנציאל איומי הסייבר ומדרג ההגנות בתחום.
הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.

לתוכנית הוועידה: הקליקו כאן

לסגל המרצים: הקליקו כאן

קהל יעד
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי CTO, CIO, CISO, CDO, MDs, GMs, IT, מנתחי נתונים בתחום אבטחת מידע בסייבר, אדריכלי נתונים, מודיעין עסקי, מנהלי המשכיות עסקית וחירום, מנהלי יחידות מחשוב ומערכות מידע, מנהלי ביטחון, מנהלי כספים וכל מי שהגנה על תשתיות קריטיות ונכסי מידע בארגון הם חלק מתחום אחריותו.


לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן